KONST / Litografier / Litografier 10425098
nr 1042 5098
Litografier
5 st. Hans Andersson, Ölandsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 32x44
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:19:54
6/6 17:31:51